رئیس جمهور: بررسی میدانی مسائل اولویت و هدف سفرهای استانی دولت است

رئیس جمهور پیگیری مصوبات دور اول سفر را از جمله اهداف خود در دومین سفر استانی به استان یزد دانست و گفت:‌ در این سفر قرار است مشکلات و مسائل شهرهای مختلف استان یزد را به صورت میدانی بررسی و برای رفع آنها برنامه‌ریزی کنیم.

رئیس جمهور: بررسی میدانی مسائل اولویت و هدف سفرهای استانی دولت است

به گزارش تحلیل سینا در یزد، آیت الله سید ابراهیم رئیسی در جریان دومین سفر استانی خود با  یزد،‌ در بدو ورود در جمع خبرنگاران حاضر شد و ضمن ادای احترام به شهدا و خانواده شهدی استان یزد، اظهار کرد:‌ در این سفر دو روزه قرار است علاوه بر دیدار‌های اداری با اقشار مختلف مردم نیز دیدارهای مردمی داشته باشیم.

وی پیگیری مصوبات دور اول سفر و برنامه‌ریزی برای توسعه بیش از پیش استان یزد را از جمله اهداف خود در دومین سفر استانی به دارالعباده دانست و افزود:‌ در این سفر قرار است مشکلات و مسائل شهرهای مختلف استان یزد را به صورت میدانی بررسی و برای رفع آنها برنامه‌ریزی کنیم.

رئیس جمهور گفت:‌ قبل از سفر به استان یزد نظر و دیدگاه‌های اقشار مختلف را در خصوص مسائل استان دریافت و تمام آنها را بررسی کردیم و نسبت به رفع دغدغه‌های مردم تصمیماتی اخذ شده است.

وی در پایان قناعت، امیدواری و در صحنه بودن را ویژگی مردم استان یزد دانست و بیان کرد:‌ ما قدردان این ویژگی مردم یزد هستیم.

پایان پیام/الف

Similar Posts

دیدگاهتان را بنویسید