با حکم استاندار فارس؛ سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس منصوب شد

author
0 minutes, 0 seconds Read

استاندار فارس در حکمی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس را منصوب کرد.

با حکم استاندار فارس؛ سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس منصوب شد

به گزارش تحلیل سینا از شیراز، محمدهادی ایمانیه در حکمی سید مهدی خادمی را با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس منصوب کرد.

 در حکم استاندار فارس خطاب به سید مهدی خادمی مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال معاونت اقتصادی آمده است: «نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب به موجب این ابلاغ جنابعالی را با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس منصوب می‌نمایم.

 استفاده از کلیه ظرفیتهای موجود در استان، اهداف و برنامه‌های تعریف شده در حوزه اقتصادی، از جمله ایجاد هماهنگی و نظارت بر فرآیند تهیه و توزیع ارزاق و مایحتاج عمومی و رسیدگی به امور مرتبط به تنظیم بازار، مدیریت مخاطرات اقتصادی از طریق طرح ‌ای واکنش هوشمند فعال، سریع و بهنگام در برابر مخاطرات و اختلال های داخلی، حمایت از بنگاه‌های اقتصادی استان، اجرای برنامه‌های توسعه اشتغال، بهبود فضای کسب و کار استان و جذب سرمایه گذاری، مورد تاکید و انتظار است.

 امید است با عنایت به وظایف حاکمیتی استانداری با تقویت روحیه انقلابی، پاک‌دستی، فساد ستیزی و امانتداری و لحاظ سیاست‌های دولت مردمی، با توسل به منش و کلام حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

از خداوند متعال، حسن عاقبت برای شما مسئلت دارم.»

لازم به ذکر است، دکتر محسن ربانی‌زاده به دلیل تجارب اقتصادی خود، به عنوان مشاور استاندار منصوب شد.

پایان پیام/ ف

Similar Posts

دیدگاهتان را بنویسید