امام جمعه موقت رامهرمز: مسئولان نظارت بیشتری بر اماکن خدماتی داشته باشند

author
0 minutes, 0 seconds Read

امام جمعه موقت رامهرمز گفت: مسئولان نظارتی، توجه بیشتری بر خانه باغ‌ها، دکه‌ها، قلیانی‌ها و کافی شاپ‌ها داشته باشند.

امام جمعه موقت رامهرمز: مسئولان نظارت بیشتری بر اماکن خدماتی داشته باشند

به گزارش تحلیل سینا از اهواز، حجت‌الاسلام کرم‌الله فاضلی امام جمعه موقت رامهرمز در خطبه‌های نمازجمعه این هفته در مصلای اباصالح المهدی(عج) ضمن توصیه خود و همگان به تقوای الهی با اشاره به برخی از مسائل شهرستان اظهار کرد: از شهرداری و شورای اسلامی شهر بابت اقدامات و تحولاتی که در زمینه عمرانی و فضای سبز ایجاد کردند تشکر می‌کنم که می‌توان به ایجاد پارک‌های خطی در کنار بلوار دانشگاه پیام نور، بلوار معلم و پوشاندن کانال خطرناک و روباز کوی سلمان فارسی اشاره کرد.

وی با اینکه در کنار این تشکرها، انتقادات و پیشنهاداتی برای این نهاد دارم، نیز عنوان کرد: آسفالت و فضای بعضی از کوچه ها و خیابان‌ها اصلا مناسب نیست و خسارات زیادی به ماشین‌ها و وسایل موتوری وارد کرده است، فکری به حال این معضل کنید.

امام جمعه موقت رامهرمز گفت: چرا در بلوارها از نخل استفاده نمی‌کنید و نخل نمی‌کارید؟ هم فضای لازم و هم شرایط آب و هوایی برای کاشت نخل مناسب است.

وی اضافه کرد: فضای بازار  ۱۷ شهریور خیلی کوچک است، تدبیری برای آن بیاندیشید، شما می‌توانید از ترمینال قدیم رامهرمز به اهواز استفاده کنید که استفاده چندانی هم ندارد و بخشی از آن را جهت رفاه مردم تبدیل به بازار کنید.

فاضلی تصریح کرد: مسئولان نظارتی، توجه بیشتری بر خانه باغ‌ها، دکه‌ها، قلیانی‌ها و کافی شاپ‌ها داشته باشند. متاسفانه بعضی از این مکان‌ها تبدیل به اسباب گناه جوانان و ولنگاری در جامعه شده است و ضربات جبران ناپذیری به خانواده‌ها و پیکره جامعه وارد کرده است، لذا می‌طلبد که برخورد قاطعی با متخلفان در این زمینه صورت پذیرد.

پایان پیام/

Similar Posts

دیدگاهتان را بنویسید