اجرای طرح محله مهدوی در نکا

author
0 minutes, 0 seconds Read

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نکا گفت: طرح محله مهدوی با هدف رسیدگی و حل مشکلات و تربیت جوانان و نوجوانان انقلابی در ۵۲ محله از شهرستان نکا در حال اجرا است.

اجرای طرح محله مهدوی در نکا

به گزارش تحلیل سینا از مازندران، علی نجفی فرمانده سپاه نکا در حاشیه مراسم طرح محله مهدوی در حوزه محمد رسول‌الله لائی از بخش هزارجریب نکا، اظهار کرد: طرح محله مهدوی در ۵۲ محله شهرستان نکا عملیاتی شده است. وی افزود: این طرح  با هدف تربیت جوانان و نوجوانان انقلابی و با بکارگیری تمامی ظرفیت‌های محلی برای رسیدگی و حل مشکلات محلات اجرا می‌شود. فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نکا اضافه کرد: این طرح با هدف هم‌افزایی ارکان مسجد، هیات امنا، شورای اسلامی، دهیاری، فرمانده پایگاه، کانون‌های فرهنگی، مساجد، امام جماعت مسجد هم اکنون در ۵۲ محله از شهرستان نکا در حال اجرا است.

  نجفی خاطرنشان کرد: طرح محله مهدوی با سه راهبرد اصلی امام محوری، مسجد محوری و مردم محوری بدین روش که با کمک امام جماعت مساجد محلات با تشکیل جلسات در مساجد برای حل مشکلات مردم اجرا می‌شود. وی یادآور شد: در این طرح با هم‌افزایی ارکان محلی شامل دهیاری و شورای اسلامی و نخبگان محلی مشکلات محلات در بخش احصا و پس از بررسی مشکلات مرتفع خواهد شد. فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نکا خاطرنشان کرد: چنانچه این دست از مشکلات مطرح شده در بخش حل نشود به شهرستان و در ادامه به استان تا حصول نتیجه پیگیری خواهد شد. شایان ذکر است در طرح محله مهدوی ۷ کمیته شامل فرهنگی، فضای مجازی، اقتصاد مقاومتی، محرومیت‌زدایی، تعلیم و تربیت، دفاعی، امنیتی و علمی فعالیت می‌کنند. پایان پیام/۸۶۰۳۴/

Similar Posts

دیدگاهتان را بنویسید